T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
BURSA / OSMANGAZİ - Seçköy İlkokulu

Haberler

Mrt

Öğrencilerimizle deprem ve boşaltma tatbikatlarını yaptık.

Ara

Öğrencilerimiz velilerimizin hazırladığı kendi ürünleri ve yiyecekleri ile yerli malı haftası programımızı salonumuzda gerçekleştirdik. Hazırlanan Yerli Malı Haftası sunumunun izlenmesinin ardından öğrencilerimiz öğretmenleri ile beraber kendi hazırladıkları ürünleri yediler.

Ara

Ara

10 KASIM´DA ATAMIZI SAYGIYLA ANDIK. ÖĞRENCİLERİMİZ SAYGI DURUŞUNUN ARDINDAN HAZIRLADIKLARINI ŞİİRLERİNİ OKURKEN ATATÜRK´ÜN HAYATI ANLATILDI.

Ara

Ara

Haz

Avdancık Köyü piknik alanında tüm öğrenci, öğretmen ve velilerimizin katılımıyla gerçekleştirilen piknik çok eğlenceli geçti.

May

Yıl sonu etkinlikleri kapsamında düzenlenecek yarışma maratonu bilgi yarışmaları ile başladı. Gruplara sorulan 15 soru ve 3 yedek soru sonunda Şahinler Grubu bilgi yarışmasında 100 puanı kazandı.

Haz

Öğrencilerimiz öğretmenleri rehberliğinde Bursa Bilim ve teknoloji Merkezi´nde heyecanlı ve eğlenceli bi gün geçirdiler.

Nis

Seçköy ve Avdancık Köyü halkının yoğun katılım gösterdiği törenlerde öğrencilerimiz hazırladıkları gösterileri heyecan ve neşe ile sundular.

Mrt

İstiklal marşımızın kabulu yıldönümününü törenle kutladık. Şairimiz mehmet Akif ersoy´u da rahmetle andık.

Mrt

Okulumuz Sivil Savunma Kulübü Rehber Öğretmeni Ayşe ÇAKMAK ve Kulüp öğrencilerinin organize ettiği deprem ve tahliye tatbikatları sonrasında hazırlanan sunum ile daha hazırlıklı hale geldik.

Ara

BTSO Hasan Alkoçlar Anaokulu Kardeş Okul Projesi kapsamında okulumuzu ziyaret ederek öğrencilerimize hediyeler sundular. Bu ziyaretleri için Okul Yönetici, çalışanları ve öğrencilerine teşekkür ediyoruz.

Kas

Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK´ü ölümününün 77. yılında özlemle andık. Öğrencilerimiz atalarına olan özlemi şiirlerle ve minnet ifadeleriyle anlattılar.

Kas

Öğrencilerimiz hazırladıkları programı izleyenlerle paylaştılar. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarımız velilerimizin de yoğun katılımıyla gerçekleşti.